15 Mart 2015

Clashbot 5.6.3 (Clash of Clans Bot'u)

Merhaba Arkadaşlar;
Bugün sizlere çoğumuzun beğenerek oynadığı Clas of Clans botunun tanıtımını yapacağım.

Bizzat kendim kullandığım bu bot gerçektende harika. Yazığı fazla uzatmadan hemen tanıtımına başlıyoruz.

Bot'u bilgisayarınızda kullanmak için, Bilgisayarınızda BlueStacks Programının kurulu olması gerekmekte
dir. Bu konuda yardım almak için lütfen önce Burdaki Linke Tıklayarak, Bu programın kurulumunu yapınız ve bilgisayarınızda oyunu açınız.

Oyunu açtıktan sonra, Buraya Tıklayarak gerekli olan programı indiriniz.Virüs programları botu virüs gibi algılayabilir bu yüzden virüs programınızı devre dışı bırakmanızı öneririm...

Programı indirdikten sonra, Masa üstüne çıkarıyoruz. Daha sonra, Programın içindeki COC Bot V5.6.3 çalıştırıyoruz. Karşınıza bi panel gelecektir. Bu panelde 1 günlük deneme sürümü bizlere hediye olarak verilmiştir. Dilerseniz 15 tl ödeyerek 1 aylık kullanım alabilirsiniz.
Porgram 1 günlük deneme sürümü olarak bizlere verilmiş. Bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Satın almak için 1 haftalık 5 tl, 1 aylık 15 tl.
Satın Alma Linki: http://www.turkpayment.com
Deneme sürümünü etkinleştirdikten sonra, karşımıza resimdeki gibi programın arayüzü gelecektir.
Burdaki gerekli ayarları yaptıktan sonra Başla Tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Bot'u bugün indirdim Ayarları ile ilgili fazla bilgim yok ama yinede ufak tefek tarif yapmaya çalışacağım. Eğer kusurum varsa şimdiden özür dilerim. daha bilgili olanlar bu konu altında paylaşırlarsa gerçekten cok memnun kalırım.

Ayarlar:

1- Genel bölümünde pek fazla birşey yapmanıza gerek yok. Sadece Ganimetiniz ful ise bekleme modu yapabilirsiniz.
2- Arama Bölümü: Seçenekler bölümünde Altın ve İksir- Altın veya İksiz ws secebilirsiniz. (Ben Altın veya İksir seçtim) Kaynaklar bölümünde Minimum Altın veya İksir ws. secebiliyorsunuz. Dilerseniz AFK. iken botun hangi köylere girip nekadar ganimet aldığını resimleyip daha sonra bakabiliyorsuzun. (Resimlere bakmak için, Bot'un klasörüne girip Loots Klasörüne bakmanız lazım.)
3-Saldırı: Saldırı Modu Ganimet Dışarda işaretli bende sanırım depoları dışarda olan köylere saldırıyor. Kral ve Kraliçe ayarları mevcut. Klan kalesini kullan seçeneği var. Birim ve Dalga hızları mevcut.
4- Bağışla: Burdan klanda asker isteyenlere otomatik bağış yapabiliyorsunuz.
5- Birlikler: Burda Kışlaları Kullan seçeneğini seçmelisiniz. Bu seçeneği sectikten sonra, hemen sağ taraftaki Kışlalar bölümünden, Kışla 1-2-3-4 saldırı yapacak askerlerinizi secmeniz gerekmektedir. Dağıtma ayarları genelde 4 taraftan olmalıdır.
6- Çeşitli: Duvarlarınızı oto. yükseltebilirsiniz. Gelelim esas konuya Buraya çok dikkat etmeniz lazım.
Bot'un oto. asker eğitmesi için kışlanızın ordu kampının kordinatını bot'a belitmeniz gerekiyor Bu ayarları yapmazsanız bot çalışmaz.
1-Ordu Kampının Yerini Belirle yazan yere tıklıyoruz karşınıza panel geliyor Tamam'a tıklıyoruz sonra oyunda ordu kampının ürerine Mousunuzla 1 kere tıklıyorsunuz ve kaydediyor.
2- Kışlanın Yerini Belirle: Aynı işlemi bundada yapıyorsunuz.
3-Köy Binasının Yerini Belirle: Aynı işlemi bundada yapıyorsunuz.
4- Klan Kalesinin Yerini Belirle: Aynı işlemi bundada yapıyorsunuz.
Bu ayarları mutlaka yapmanın lazım.


7-İstatitikler bölümünden İstatistiğinize bakabilirsiniz. Arka plan modunu aktif etmezsenin Nette gezerken bot çalışmaz.

Videolu Anlatımı:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Windows Live Messenger + Facebook